Контроль доступу та домофони - Нова мережа

Перейти до вмісту

Головне меню:

Контроль доступу та домофони

---

                   Системи контролю доступу (СКД) є складовою комплексу безпеки приміщення чи території. Їх основна задача - це автоматичний пропуск в контрольовані приміщення чи на території людей чи транспортні засоби, яким дозволено там перебувати. Ідентифікація в пункті пропуску може здійснюватися з допомогою різноманітних по типу ідентифікаторів (штрих-кодові, магнітні картки, брелки-таблетки та радіобрелки, відбитки пальців та фото сітківки ока ...). При цьому записується інформація про те, хто перетнув даний пункт пропуску. Виконавчими пристроями можуть бути, дверні електромеханічні та електромагнітні замки, турнікети, шлагбауми, шлюзи, ворота з електроприводами.

      Крім ідентифікаторів (зчитувачів) невід'ємною частиною систем контролю доступу є контролери, що призначені розрізняти ідентифікатори, давати команди на виконавчі пристрої та вести запис подій. Часто система контролю доступу включає комп'ютер для розширення можливостей контролерів та об'єднання їх в мережу.
     По способу управління виконавчими пристроями всі СКД поділяють на автономні - що контролюють лише один вхід та не передають інформацію про події на цьому вході на центральний пульт, та мережеві - що контролюють декілька входів, передають інформацію до оператора та дають інтегровану картину перебування будь-якої особи в приміщенні чи на території. Такі системи також можуть вести обік робочого часу чи часу перебування особи в приміщенні, управляти режимами роботи та автоматикою автостоянок.
     Окремим випадком систем контрою доступу є домофони та відеодомофони.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню