Проектні роботи - Нова мережа

Перейти до вмісту

Головне меню:

Проектні роботи

Послуги

     
          Проектування електромереж

           Електромережа - одна з найважливіших інженерних мереж будь-якого будівництва або ремонту. Варто зауважити, що даний етап будівництва виконується тільки після здійснення проектування енергопостачання, на підставі якого і готується кошторисна документація, а також - необхідна специфікація обладнання з переліком і зазначенням потужності. Якщо потреби енергоспоживання встигли змінитися з плином часу, то на підставі їх перерахунку складається новий проект. На підставі наявних документів проводиться закупівля всього необхідного обладнання, а потім - безпосередньо його монтаж.
           
Для того, щоб грамотно спроектувати і змонтувати електрику в промисловому або побутовому приміщенні, необхідно такий перелік документів:
      - ТЗ (технічне завдання, за яким розраховується максимально допустима потужність об'єкта);
      - дизайн-проект;
      - перелік споживачів електроенергії та навантажень.
В результаті розгляду проекту електропостачання може бути передбачена підвищена потужність порогу відключення - установка додаткових інверторів або дизель-генераторів, що використовуються при необхідності.

         
         
Проектування малострумних мереж

            Малострумні мережі - це цілий ряд необхідних для бізнесу і життя комунікацій і систем, що потребують професійного проектування.
Ми проектуємо такі малострумні системи:
      - СКС (структуровані кабельні системи- комп'ютерні мережі та АТС);

      - охоронна сигналізація;
      - системи відеоспостереження;
      - системи контролю доступу;

      - систем супутникового телебачення.

       При комплексному проектуванні електричних та малострумних мереж враховуються взаємне розміщення магістралей цих мереж, взаємовпливи, узгоджується розташування окремих елементів між собою.

 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню