Контролери - Нова мережа

Перейти до вмісту

Головне меню:

Контролери

Обладнання малострумних мереж > Системи контролю доступу

Універсальні контролери:

Контролер на дві точки проходу NDC-F18

Контролер на дві точки проходу NDC-F18

Контролери NDC - F18 призначені для використання в системі контролю і управління доступом Golden Gate , Golden Gate 2002 і спільно з ПЗ DC Configurator .
Контролери NDC - F18 розроблені для застосування в системах управління доступом малих, середніх і великих підприємств. Контролер підтримує обладнання двох точок проходу, а також систему охоронної сигналізації приміщень , пов'язану з цими точками проходу.
Вторинне електроживлення контролера може здійснюватися від джерела напруги від +12 до +32 В або від джерела змінного струму від 11 до 28 В. Це дозволяє для додатків , що не вимагають локального резервування кожного контролера , використовувати плати NDC - F18 з централізованим джерелом постійної або змінної напруги .
Входи живлення захищені відновлюваними запобіжниками , що виключає можливість відключення всього кола через несправність одного контролера.

Додати
Універсальний контролер NDC-B052

Універсальний контролер NDC-B052

NDC - B052 - потужний контролер, що забезпечує побудову складних систем контролю доступу з великою кількістю точок проходу , з використанням багаторівневого доступу і обслуговуванням віддалених об'єктів. Незважаючи на очевидну потужність і складність , він простий у використанні і за вартісними характеристиками цілком підходить навіть для невеликих систем на 4 - 8 точок проходу.
Контролер NDC - B052 забезпечений портом Ethernet 10 base T і може бути підключений безпосередньо у Вашу корпоративну мережу . Це надає абсолютну свободу в розміщенні контролерів без застосування перетворювачів в RS- 485 і прокладки кілометрів кабелю .

Додати

Автономні контролери:

Автономный контроллер DLK645/U-Prox mini

Автономный контроллер DLK645/U-Prox mini

DLK645 є автономним контролером управління доступом, який може бути використаний для створення простих систем управління доступом з контролем одних дверей . В автономних системах на базі контролера DLK645 використовуються картки або брелоки , виконані за технологією proximity .
Для створення повноцінної системи управління доступом, крім контролера , потрібно виносний зчитувач виробництва ITV® , що підключається до контролера .
Світлова та звукова індикація забезпечуються зчитувачем .
Для програмування системи, побудованої на базі DLK645 , не потрібний комп'ютер або спеціальний програматор . Програмування контролера здійснюється за допомогою майстер- карти і будь-який інший картки .

Додати
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню