Телебачення - Нова мережа

Перейти до вмісту

Головне меню:

Телебачення

---

             Прикладом телевізійних мереж в середині приміщень крім класичної сателітарної системи є сателітарно-кабельне телебачення в межах окремого будинку чи закритої території (наприклад, в межах  готелю або готельного комплексу), мережа телевізійного сигналу для торгового залу  з продажу телевізорів. В таких мережах можуть бути під'єднані десятки і сотні телевізорів. Іншими словами це повний аналог кабельного телебачення.  Побудова такої системи в готелі чи офісному центрі дозволить, по-перше економити кошти на оплату за послуги провайдера кабельного телебачення, по-друге, дасть змогу власнику індивідуально підбирати перелік каналів,

що транслюються в цій мережі, по-третє, транслювати власні програми, фільми, рекламу, кліпи з комп'ютера, DVD-плеєра чи відеомагнітофона, сигнал з охоронних відеокамер (наприклад, на одній  з TV-програм транслюється автостоянка біля готелю, що дозволить власникам транспортних засобів, що проживають в готелі, спостерігати за ними під час перегляду телепрограм).  
           Телевізійні системи такого типу є практично незамінними в готелях, санаторіях базах відпочинку, що знаходяться далеко від міст і де відсутній ефірний телевізійний сигнал.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню